Akcia platí od 25.10.2016

Špizza - Pizza, Donáška, Nitra

Pizza dovoz Nitra

Špizza je donášková služba zameraná predovšetkým na kvalitu pizze. Priateľský prístup je pre nás samozrejmosťou. Používame kvalitné a vyberané suroviny, čerstvé bylinky a nevšedné kombinácie tak, aby naša pizza bola nie len jedlom, ale gurmánskym zážitkom.

Koniec praveku! Platiť u nás môžete aj kartou

Platbu kartou je treba hlásiť pri objednávke

O nás

Prečo pizza Špizza donáška Nitra?

My, traja zakladatelia zo Zobora, Chrenovej a Pároviec ( Nitra ), sme sa dňa 7. mája 2010 rozhodli otvoriť na Klokočine donáškovú službu s jediným zámerom - možnosťou pre zákazníka vychutnať si kvalitu.

Pod týmto sloganom "Vychutnaj si kvalitu" sa nerozumie len kvalita surovín, ale aj kvalita služieb a profesionálny prístup ku každému zákazníkovi. Túžba dosiahnuť i pre donáškovú službu taký štandard, s akým sa môžete stretnúť v dobrých talianskych reštauráciách bola hlavným motivátorom k ďalším krokom, ktoré sme museli podstúpiť.

Kvalita surovín, talianske salámy a potraviny, čerstvosť zeleniny a byliniek podávaných na pizzu, orientácia na zákazníka,... to všetko začalo budovať identitu pizze Špizze. A preto i slogan "Vychutnaj si kvalitu" sa postupne menil až do formy "Nie je pizza ako Špizza", aby lepšie vystihoval podstatu "vašej" donáškovej služby.

Prečo my

Kvalitná pizza donáška pre oblasť Nitra

Pre našich verných, ale aj náhodných zákazníkov máme pripravené rôzne akcie. Stačí nás prezvoniť a my vám radi zavoláme späť a navyše si môžete objednať pizzu aj do vybraných podnikov, a to so zľavou.

Prajeme všetkým dobrú chuť!